Олександр Слобода  
   

Олександр Слобода

Ми згадуємо лише пережите

   
       
   
   
   

Ukraїner — українські експедиції.


Якось я побачив їхні ролики і захотів поїхати разом в експедицію. Не важливо було куди, просто поїхати. А потім я натрапив на анкету, яку заповнив і вказав, що я знімаю відео, люблю подорожувати ну і хоітв би махнути з ними. Йшов час, я вже й забув про це. І раптом, пишуть, є експедиція, вирушаєм через пару днів, ти в темі? А я перед цим, подивився фільм "Завжди говори ТАК"... то казати НІ було не по-феншую ))) Так я і погодився.

 

 

Експедиція тривала денсь тиждень. Подорожували Таврією. Це там де Херсон. Спочатку я приїхав до Києва і потрапив в офіс. Ну і першим ділом треба ж заселфитись))

 

Ukrainer

 

Наступного дня, рано-в-ранці, вирушаємо в дорогу.

 

Ukrainer

 

В руках в мене фотік Фуджи, на той час це був їхній спонсор, тому вся зйомка велась на цю техніку.

 

Ukrainer

 

Часом зупиняли по дорозі, і не тільки для селфі )))

 

Ukrainer

 

Ось, наприклад, зустрівся нам Гройсман, який давав інтерв’ю по дорогам. Ми вирішили спробувати якось зняти, шось запитати але охорона, нам мягко кажучи, відмовила )) Акредитація, всі діла...

 

Ukrainer<

 

Сам, пан Богдан Логвиненко, засновник і головний в проекті Ukrainer. Вперде, коли я його побачив, то думав що він водій, бо він забирав мене в Києві з автовокзалу на машині.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

ДЮСША 2. Херсон. Яхтклуб. Острів відразу в Херсоні, правда без назви. Добираються на острів водним таксі. Прокатались на яхті навколо острова, мав змогу вперше познімати електронним стабом. Шкода майже весь час знімав стедом і не міг сфоткатм всю красоту навколишню.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Вся банда в зборі: Богдан, Аліна, Паша і він. Слоган того дня: В Херсоні найрівніші дороги ))

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Андрій Лопушинський, майстер з виготовлення бугаїв. До цього часу я знав шо бугай це тварина така. Типу буйвола чи шо. А тут виявляєтсья що це пташка, та ще й на честь її названий цей музичний інструмент.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Мав змогу смикнути його разок )))

 

Ukrainer

 

А це 5 ранку, приїхали познімати з дрона ранкову красоту.

 

Ukrainer

 

Знімали крутих акробатів, цирк Jin Roh, які дають гастролі по всій Європі.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Інсайдерська інфа, да простять мене всі але я пам’ятаю тоді так наржався шо хватило на всю подорож. Це просто чатились по роботі і якось вмикнули ці штуки в фейсбуці. Ох і забавна весчь )))

 

Ukrainer

 

Ритуальний перегляд нової відео-історії.

 

Ukrainer

 

«Таксі рєбята, таксі! Куда едем? Машинка! В центр не дорого!» Вперше прокатався на водному таксі, все як і наземне, зі своїми правилами, тарифами і тд. Навіть шашечки на моторі є )))

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Цікава архітектура відкривається з водного таксі.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Обід з Ukraïner. Взагалі харчуємось де прийдеться. А приходиться зазвичай в кафешках, іноді купуємо готову їжу в маркетах і їмо в готелі. Ціни в Херсоні на порядок вищі ніж у Луцьку. Супчик в більшості закладів коштує 130грн в середньому. Але можна знайти і дешевші варіанти. Щойно принесли комплімент від повара «грінки з салом», якраз тоді коли мені цього не можна. Зараз обідаємо в ресторані «Пан-отаман».

Подобається сервіс, коли в жарку погоду відвідувачам дають воду з лимоном. Прийшов офіціант, забрав верхній одяг з спинок стільців в гардероб. В них не прийнято так. Прикол

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

Всі відразу втикають в гаджети

 

Ukrainer

 

Знімали виноградаря. Вивчив нове слово: Ампелографія - наука про виноградарство.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

— Ей, пацаньчікі!

 

Ukrainer

 

Монстр

 

Ukrainer

 

А це нас занесло, вже не пам’ятаю точно куда, шось пов’язане з Німеччиною. Пам’ятаю тільки багато пенсіонерів які пригощали чаєм і плюшками.

 

Ukrainer

 

Дейсь після Пасхи )))

 

Ukrainer

 

Сало з кавою не сочітається???? Це - Херсон, крихітко )))) тут все сочітається. Насправді другий раз в іншому вже ресторані приносять комплімент від повара, який мені не можна..... але є ідея перейти на кето дієту )))) і то прямо заразззззззз ))) Як ви бачите на фото всі обіспокоєні цією ситуацією і старанню шукають в інеті відповіді.... Взагалі, "Клюква" хороший ресторан, ми сюди ще повернемось.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Абажаю такі локації... старі, закинуті, як реквизит до триллерів.... після не відомого вірусу більша половина людства вимерла, ті хто вижив ховаються у підземеллях, на землі панує хаос, усе контролює корпорація, лише частина людства чинить опір.... не здавайтесь... чиніть опір... якщо ви це читаєте ви і є опір!

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Це Нова Каховка друзі! Кам’яні вишиванкі. Ніколи не думав, що таке є.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Ткацьке ательє по виготовленню коврів ручної роботи місто Каховка. Поміг дівчатам трошки пощипати ковьор. Процес схожий на вищіпування бров у дівчат тільки тут вищіпують всякі ворсинки і колючки. Дивіться відос

 

Ukrainer

 

Мєтнулись побиріку в Голандію, зняли репортажик і назад в Каховку.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Це — Нова Каховка, крихітко!

 

Ukrainer

 

Останній день експедиції в Олешківських пісках.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Дуже гарно там.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Остання зйомка. Еко поселення. Чувак завзятий ))) доміки всі з натуральних ресурсів, без арматур і тд. Дуже гарні зсередини і зовні. Мужик був депутатом в Херсоні потім переїхав в дику місцевість, почав займатись йогою, єдність з природою і тд. Відповідно здорове вег харчування. Вивчає китайську мову. Не пропустіть відео на Ukraïner буде цікаво в цілому.

 

Ukrainer

 

Олексій, так його звати, доволі неординарна людина, важко описати навіть його.... саме що мені кинулось в очі це велетенські лодоні та стопи. Там 45+ точно. Але доміки класні і природа там гарна.

 

Ukrainer

 

 

Ukrainer

 

Ось така подорож, цікаві місця, цікаивй досвід, цікаві знайомства. До зустрічі, Ukrainer

 

Ukrainer

 

 

   
         
         
         
   

Розробка сайту: Save Memories
www.savememories.com.ua
066 348-88-21 @SaveMemories
© 2005—2019 Олександр Слобода
   
?>