Олександр Слобода  
   

Олександр Слобода

Ми згадуємо лише пережите

   
       
   
   
   

Турція: Белек-Анталія-Памукале-Кемер

Подорож в Турцію майже дикарем. Відео і фотозвіт


 

Отож, починається розповідь про незабутню подорож до Турції. відхожу від традиції писати туристичні пости російською. Вчіть українську! Усе почалось з того, що батьки моєї дружини виграли екскурсійну путівку в Турції. Самі вони летіти не захотіли тому ми тут, як тут. Погода в ту пору якраз була помірна але е не сезон, тому екскурсії в самий раз. Тим більше була безкоштовна екскурсія на Памукалє. Думати багато не прийшлось, пакуємо валізи і.... як виявилось в безкоштовність путівки входить лише проживання (і то, лише зі сніданками) ну і пару екскурсій. Все інше або купувати в компанії або самим. Почали взнавати вартість перельоту і проживання. Для зрівняння: переліт туди-назад в компанії коштував 1050 на двох, ми полетіли за 450. Є різниця? А то! Шкода тільки, шо вилетів на потрібний нам день не було, прийшлось ще бронювати проживання в апартаментах в Турції через Букінг. Перший раз летіли тако, дикарем. Багато було переживань, особливо: як добратись вночі до заброньованого нами номеру. Ладно там вдень або ж хай і в ночі але у знайомому місці. А це в незнайомій Турції.... Короче, прилетіли ми, вже було темно. Виявилоась, що автобус, який прямувів в потрібне нам місце в Анталії, паркувався відразу біля аеропорту, біля входу. Автобус 600а. На ломаному англійському на надрукованій карті пояснили, що нам потрібно в район Калєіче. Воділа сказав, що зробить нам найкращу зупинку. Поїхали. Їдем-їдем, а зупинки нема. Думав мо воділа забув. Через хвилин 40-50 він запиняє. Виходим на зупинці, навколо ніч, якісь підозрілі турки туда-сюда ходять. Нам було хвилин 10 ходьби туда але через те, що в дружини боліла голова, ми взяли таксі. Іноді добре, що болить голова, бо ми б там точно заблукали. Калейчі — це район старого міста і вулички там вузькі і хвилясті. Сам таксист перепитував в місцевих, де той готельчик, що потрібно. Та й тим більше всякі підозрілі лічності там ходили. Але як потім виявилось, там нормал гуляти вночі, коли освоїшся. Значить приїхали ми на ночівлю в Кандел Хаус.

 

Турція

Хороший готель. Хороший господар. Переночували там нічку.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Сніданок: гарний, цікавий, смачний.

Турція

Апельсини ростуть скрізь, як яблука. До речі, зі шкурок апельсинів там роблять вельми смачне варення. Зверху на фотці можна його побачити. І ще в нас в холодильнику також. Катя зварганила не гірше ніж в турків. Ням-ням.

Турція

Коти там скрізь, як в Індії корови.

Турція

Район старого міста «Калейчі» (Kaleici). Вельми гарне місце. Наш Любарт не вспливає і близько. Пізніше дам більше фоток, бо це був перший день, все було розписано. Встали, поїли, зорієнтувались, скупились і в Белек, в готель. Своїм ходом.

Турція

Турція

Погуляли трохо по Анталії. Ну таке класне зелене місто шо взагалі.

Турція

Патріоти )))

Турція

Тема чаю там відкрита. Чай п’ють скрізь. На лавочках сидять всі п’ть чай. Мужикі з такими штуками розносять чайок.

Турція

Турція

Турція

Такі зелені статуї по всій вулиці. Різні.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Це ворота Адріана.

Турція

Туристів там неміряно.

Турція

Лужайка. І таких місць там багато, не те, що в нас.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Що це за штука не зрозуміло. Напевно, як в нас колонка з водою ))

Турція

О, так, це Анталія )))

Турція

Вернувшись в готельчик, розпитали як нам потрапити на автовокзал. Потім сіли на трамвай і доїхали до Отогара, тобто автовокзала.

Турція

Саме приміщення автовокзалу дуже красиве і не скажеш шо тут автобуси курсують.

Турція

Далі знайшли маршрутку до Белека. Доїхали. Там пересіли на маршрутку до Богаскента, де і був наш готель. Отак ми дістались до ключового готелю, де мали з’єднатись з групою щасливчиків, які виграли путівки ))))

Готель «Crystal Paraiso Verde Resort & Spa 5»

Турція

Турція

Турція

Не поганий, зелений готельчик. Велика територія. Багато зелені, фонтанчиків.

Турція

Турція

Це дорога до моря. Море знаходиться в 5 хвилинах хотьби.

Турція

Йшли на море ми не одні ))))

Турція

Море там було..... буууееее. Чи то вітер, чи то не сезон. Не знаю, але море було грязне.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Пішли назад. По боках — камиші. Взагалі, по лінії, це останній готель, за ним — поле.

Турція

Турція

Турція

Турція

Це територія плавальна. Горка там.

Турція

Це ресторан. Їжі було багато. В нас були лише сніданки. Хоча ми на один вечір взяли браслети в відпочіваючих, пішли повечеряли. То їжі там багато і різної (це ще в порівнянні з наступними готелями).

Турція

Турція

П’ятизірковий горобець хоче стирити хавчик ))

Турція

Номера не погані, є сейф.

Турція

Це нам зробили прибиральники такий сюрприз.

Турція

Ми в боргу не лишились ))) Схоже на тризуб? )))

Турція

А це вигляд з вікна. Взагалі, в нас шо не готель то вигляд десь на перейферію. І ми ніколи не міняєм. Ну й шо, і так класно. Треба бути задоволеним тим, шо маєш. Комусь же ж треба жити в таких номерах. Можна було б і доплатити, і поскандалити... та ну, ми ж туда приїхали не виглядом милуватись з балкону, а відпочити.

Турція

Турція

Турція

Пішли погуляти. Це фойє.

Турція

То — анімація.

Турція

А то — ночний вигляд з нашого балкону )))

Турція

А то — вечеря наша. Куплене в Анталії ще. Якось наїлись )))

Турція

Зранку пішли побродити по готелю. Там внизу є багато коридорів де є різні хамами і бані, і критий басейн. Але перед тим, як потрапити в безкоштовні штуки, тебе проводить гід по платним, робить рекламу ))) Хамам тут безкоштовний і я вільно розлігся там.

Турція

Сауна також безкоштовна. Там познайомився з одним французом, з яким мило поспілкувались на ломаній англійській )))) шо він, шо я )), Питав в нього, чи для європейців ціни готельні не задорогі. Казав шо дороговаті. Але як готельні ціни то нормальні. Ага, думаю, нормальні )))) Потім більше напишу.

Турція

Обід. На сніданку натирили ковбаски з хлібом на бутікі, завариили мівінку, ляпота )))

Турція

пішли гуляти по території. Це туристи мантри якісь роблять. Духів викликають певно ))))

Турція

Голо-босо. Йдем за територію у пошуках магазинів.

Турція

Турція

Поле, як я і казав.

Турція

Іноді місцевість була як то і з України не виїзжали )))

Турція

В магазинчики, що поруч з готелем не варто і заходити. Ціни там високі.

Турція

Турція

Перша кафешка і магаз. Ціни високі в кафе. Купили тільки води. І то, як потім виявилось, задорого.

Турція

Турція

Короче, якшо йти по дорозі хвилин 15-20 то можна дійти до супермаркета. Ціни там вас приємно здивують. Для порівняння: бутилка води мінералки, полторашкі, в готелі коштує 2 євро (6 турецьких лір), в магазині шо ми купили першому: 1.5 ліри, а тут: 0.40 курюшей (1 долар — 2 ліри, 1 ліра — 100 курюшей). Короче 40 копійок заплатив турецьких. Як побачив ціни — чуть не впав )))) Супермаркет ШОК. І ще є БІМ. Будете в місті то шукайте ці магази. Ціни там нижчі.

Турція

Вернулись в готель.

Турція

На настуний день в нас була екскурсія на водоспад «Карпуз Калдиран» (Karpuz Kaldiran), в перекладі: Падаючі кавуни ))))

Турція

Турція

Водсопад шикарний.

Турція

Турція

Турція

Далі, нас відпустили трохи погуляти по Анталії.

Турція

Калейчі зверху.

Турція

Турція

Мечеть.

Турція

Пообідали дьонерами.

Турція

Продавець з харизмою.

Турція

Ти кота бачиш?

Турція

А він є ))))

Турція

Турція

По дорозі додому нам зупиняють в саду релігії. Це так називається територія, де разом розміщені мусульмани, католіки і євреї.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

По ходу можемо споглядати на красу!

Турція

Турція

Турція

Турція

Це екскурсія на текстильний завод. Взагалі, про екскурсії скажу окреме слово. Система така: тебе возять по різним заводам і фабрикам, там тулять товар з колосальними знижками. Всі довольні. Покупець думає шо виторгував кучу грошей )))) Ага, заїдьте в магаз любий турецький, там те ж саме коштує стільки само, а то й дешевше. З продажів процент має й гід, який привіз тушок. Перед входом кожному дається номерок, номер групи, щоб потім ідентифікувати сумми і проценти. Ми пройшли через всі круги пекла таких екскурсій. Там дуже діють психологічно. Багато продавців. До кожної пари пристає один продавець, який ходить за тобою по залу, розказує, пропонує. І це все так мило, шо ти аж готовий заплатити йому просто так )))) Моя вам порада: не ведіться. Через годину він про вас забуде, а на ваше місце прийде наступний. Чемно відповідайте, запитуйте і так само чемно відмовляйте чуть шо. По нас там відразу можна було зрозуміти, що ми нічого купувати не будем )))) нам ці продавці так і казали ))) Ці екскурсії є обов’язковими, ну просто далі ніхто не поїде поки не завершиться екскурсія. Типу, перш ніж потрапити на водоспад нас завезди на ювелірний завод, де куча прикрас по супер вигідним цінам ))) А є так і туристи шо накуповлюють повні торби ))) і радіють.

Турція

Турція

Турція

Нарешті настала екскурсія на Памукале. Самі ці водоспади розташовані поблизу старовинного міста Хераполіс.

Турція

Турція

Панорамка клікабельна

Турція

Турція

Театральний колізей.

Турція

То наша група. Гід Суніт.

Турція

Йдемо до церкви Филипа. Не знаю, чи то апостол, вроді да.

Турція

Турція

Турція

Турція

Відончик кльовий.

Турція

Турція

а ось і саме Памукале. Вхід у взутті заборонений. Усі роззуваються.

Турція

Красота там, звичайно, бомбезна. Правда те, що я бачив на рекламних картинках, я там не побачив. Не знаю навіщо але там прорили канавку і воду пустили мимо усіх купалень. І вода по ходу тільки на одній стороні, де ходять туристи.

Турція

Турція

Турція

Панорамка клікабельна

Турція

Турція

Туристів там.... любої національності.

Турція

Вигляд знизу.

Турція

Турція

Турція

Турція

Обід.

Турція

Замануха для туристів. Сідєш на ковьор, тебе знімають тіпа ти летиш, і зразу в едіку всьо ріжуть і підкладають фон, типу ти в Турції ))) Дико виходить але народу подобається.

Турція

А це басейн Клеопатри. Ну він лише так називається, понятне діло шо Клеопатра там і поруч не валялась. Але існує легенда... бла-бла-бла ))) Тіпа, якшо скупнутись там то станеш молодим ))) Вхід туда був дуже дорогий ми там не плавали. Старими пішли далі.

Турція

Турція

Півень там символ міста по ходу )) Щось там з ним зв’язано, не пам’ятаю вже.

Турція

Далі рушили через старе місто.

Турція

Турція

Туалети

Турція

Туалети зсередини. колись тут мочились наші пращури )))

Турція

Кладовище.

Турція

Це лавочка для згадування покійника рідними.

Турція

Гробниці.

Турція

Турція

Далі на одну ніч нас поселили в Polat Thermal 5*

Турція

Турція

На територіє знаходиться термальне джерело з кіп’ятком )))) Можна на халяву пошпаритись ))

Турція

Сам готель так собі.

Турція

Черепашок там багато.

Турція

Кусаються прикольно

Турція

Турція

Інет безкоштовний!!!

Турція

Отак от ))

Турція

Басейнік.

Турція

Турція

Турція

Далі нас повезли в Кемер. По дорозі заїхали в підніжжя Памукале. Вигляд знизу. Гарно там.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Черговий етап екскурсії це — ковровий центр.

Турція

Усі коври роблять вручну. Тепер я знаю, як відрізнити ручну роботу від заводської.

Турція

Цікаво було побачити процес як прядуться шовкові нитки.

Турція

А це шоу з коврами. Мужики виходять і розстелають перед тобою коври. Потім процес той самий, шо я описував зверху.

Турція

І на здачу звозили нас в солодкий центр. Де рахат-лукум і все таке.

Турція

Турція.

Турція

Турція

Турція

Панорамка клікабельна

Турція

Останній готель був в Кемері, Grand Ring 5*. Не поганий, тільки хавчик там галімий.

Турція

Турція

При поселенні гід сказав, що є номер з виглядом на море. Ми чесно його виграли. Ось вам вигляд на море ))))

Турція

Але я встиг там підробити трохи будучи портьє )))

Турція

Як виявилось, нас заселили в корпус, які колись були готелем з 1 зіркою ))

Турція

Номера трохи дикуваті, сейфа нема, тєлік маханький.

Турція

Туриторія в принципі нормальна, наш корпус з головним з’єнаний тунелем під дорогою.

Турція

Турція

Турція

Сніданки жиденькі.

Турція

Собацюри похмурі.

Турція

можна взяти книгу почитати або залишити свою.

Турція

Турція

Вийшли погуляти за готель.

Турція

Турція

Турція

Турція

На той час усі безкоштовні екскурсії закінчились, платні були ліві і дорогі. Тому ми вирішили влаштувати собі самі екскурсію в Каньйон, який розташований неподалік. Таксі туди й назад - 30 баксів. При чому воділа чекає тебе скільки треба там біля входу )) З нами поїхали ще одна сім’я з Мінська. Туда можна взяти і велосипед на прокат і доїхати дешевше. Але вже на виході ми побачили одну парочку на вєліках, які висунув язик приїхали я зрозумів, що краще все ж таки таксі ))))

Турція

Місце це просто дуже гарне. Я давно мріяв побувати у такому місці. Там можна бродити дуууже довго.

Турція

Турція

Ми якраз попали коли рили траншею, розчищали русло річки, чи розширяли.

Турція

Турція

Турція

Турція

Гірська річка. Дуже кльово. Я там ходив по ній просто

Турція

Турція

Жителі каньйону були нам раді ))) чи не раді )))

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Зупинись ) Таких зупиночок багато там.

Турція

Турція

Турція

Турція

На виході ми купили квиток на спец-одяг і спец-тур в спец-місце. Там також дуже гарно але без костюмів з касками туди не пускають, типу там камні можуть обвалитись )) А раніше не могли типу.

Турція

Ось так ми почали виглядати ))

Турція

Космонавти )))

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Саме важке місце. Там потрібно стати так, щоб твій напарник став тобі на коліно, виліз і подав тобі руку. Ми там стикнулись з парочкою турків, які мали гіда спеціального з собою. Я їм поміг вилізти, а потім цей гід і нам поміг )))

Турція

Турція

Це кінець. Як нам пояснили, зараз річка трохи поубавила, бо перекрили через розчищення. Так то кажись далі проходять декілька метрів.

Турція

Турція

Гарно але мало )))

Турція

Турція

Турція

Привіт, міньчани ))

Турція

А це вже в готелі. Хоч в одному готелі можна було скупнутись в морі. Холодне але нормально, нам не звикати.

Турція

Турція

Турція

Поїхали в Кемер погуляти.

Турція

Турція

Центр Кемера. Маршрутки йдуть прямо туда, це кінцева. Звідти і назад.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

З продавцями можна знайомитись, розмовляти, заводити дружбу. Так ми тут купили дещо зі знижкою, продавець показав нам де можна поїсти, як для турків.

Турція

Ось тут ))) Меню там заслуговує окремих фоток ))) Точніше переклад.

Турція

На наступний день ми їдемо в Анталію у заброньований апартамент. Кешкін хаус.

Турція

кинули речі і гайда погуляти старим містом.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

Героям слава!!!!

Турція

На камнях багато відпочиваючих, місцевих. Дехто навіть пікнікі влаштовує.

Турція

Турція

Турція

Набережна розташована відразу біля старого міста.

Турція

Взагалі Анталія дуже адаптоване місто для неповносправних. Це, напркилад, зарядка для візків.

Турція

Турція

Турція

справжньою насолодою було звернути з шумних туристичних вуличок в спальний район. Ось де життя турків.

Турція

Зайшли в забігаловку, перекусили турецьких блюд.

Турція

Поки ті мирно спали....

Турція

Тут катають паляниці ))))

Турція

Турція

І знову шум-гам.

Турція

Мітинг в підтримку якихось студентів яких толі вбили толі шось.

Турція

Турція

Якісь національні шествія з бубном.

Турція

Повернулись в готельчик. Господар готелю дуже кльовий мужик і балакучий. Гарно володіє англійською і напевно думав шо і ми так само )))

Турція

Вигляд там кльовий.

Турція

Турція

Пішли погуляти по ночному місті.

Турція

Турція

Турція

Турція

Турція

А на наступний день, ранок-сніданок і чемодан-вокзал-додоми.

Турція

Панорамка клікабельна

Турція

Турція

Добре, що видрукували карту, по ній знайшли зупинку автобуса до аеропорту.

Турція

В аеропорті була якась делегація дітей ))))

Турція

І на цій позитивній ноті я закінчую свій ефір. Поїздка мені сподобалась. Друзі, подорожуйте. Ми згадуємо лише те, що пережили. Все інше лише уява....

   
         
         
         
   

Розробка сайту: Save Memories
www.savememories.com.ua
066 348-88-21 @SaveMemories
© 2005—2019 Олександр Слобода