Олександр Слобода  
   

Олександр Слобода

Ми згадуємо лише пережите

   
       
   
   
   

Сплав по річці Стир

23-24 травня 2014, мали чудову нагоду сплавлятись на човнах по річці Стир


 

Це було дуже круто, не забутньо і гарно. Бог створив прекрасну природу для нашого ока і для своєї слави. Тому на сплаві можна милуватись і славити Творця за все. Вперше я зрозумів в чому, як то каже наша молодь, «прикол» солов’я. Я ніколи не чув, як він співає або чув та не звертав уваги. А тут.... друзі, обов’язково послухайте його. Я зрозумів, чому його оспівують в піснях і т.п. Він тааак класно співає. Не просто цвірінь-цвірінь, як горобець. В нього штук 15 мелодій, які він виспівує. Круто дуже. Ну і все інше. Є відос, пару фоток.

Йшло 5 лодок, потім приєдналась ще одна. В лодці 2 людини.Я плив з Муравським Вітьком. Ловив рибу, закидав на щуку. Перший раз в житті. Нічого правда не зловив окрім водорослів та коряг але зато класно й так ))) В перший день зловили 2 щукі, якраз хватило на юшку.Плили з ночівкою. Поставив удочки на донку і проспав усю ночну рибалку )))) Саня Терещук правда дьорнув пару соміків, навіть на мою удочку ), то дав мені одного. А в кінці Коля Черняк ще одного окуня підігнав і ось вони на балконі, чекають на свою чергу поселитись у моєму желудку у вигляді таранки )))Але це було класно, зварили юшку, це була сама смачна юшка в житті. Та й в загалі атмосферно все було.

В кінці всі зморились. Позасинали знов, чекаючи на автобус в Новоставі.Наступний сплав планується десь в кінці серпня. Так що, маякніть, якщо хочте попасти на нього. Буде новий маршрут, більше часу, більше привалів і взагалі, більше емоцій. Буде що згадати!!!

   
         
         
         
   

Розробка сайту: Save Memories
www.savememories.com.ua
066 348-88-21 @SaveMemories
© 2005—2019 Олександр Слобода