Олександр Слобода  
   

Олександр Слобода

Ми згадуємо лише пережите

   
       
   
   
   

Межигір’я. Unreal

Межигір’я і трохи майдану.

 


На днях побував в історичному місці, в яке донедавна не ступала нога людини. Межигір’я — хароми колишнього диктатора України Януковича.

Перш за все, пару претензій особисто.

Віктор Федорович, ви шо, не могли там якийсь фунікулер поставити чи шо? В мене ноги почали боліти, а ми ше половину ваших угідь не пройшли! Не стидно вам перед людьми за таке? І ще, чого так мало лавочок? І ще, ви жлоб.

Ну, хватить про цього покидька, перейдемо до самої подорожі. До речі, для тих хто хоче попасти туди з Луцька. Як потрапити в Межигір’я? Дуже просто. На поїзді до Києва. Далі на метро до станції метро Героїв Дніпра. Там спитати де зупиняються автобуси до села Нових Петрівець. Чому спитати, бо це Київ ))) Там з навігацією складніше ніж в нас. Коли ви прийдете на зупинки, да, зупинки, їх там буде безліч. Потрібна зупинка десь по середині. Просто уважно читайте на стовпцях куда їдуть маршрутки, які там зупиняються. Часу у вас буде достатньо, бо перша марка відправляється в 7.40. Їхати до села хвилин 10-15, не довго. Водію треба сказати шоб зупинив біля Межигір’я. Якщо вас висадять десь далі від головного повороту — не відчаюйтесь. Спитатйе в місцевих і вони вам покажуть притоку головної траси. По ходу ходи до резиденції познайомився з двома паломніками, як я: Саша і Ліля з Житомира. З ними і провели цілий день.

 

Чесно кажучи, я боявся, що не будуть пускати, думав вже потрібно буде вмовляти їх пустити. Але переживання виявились марними. Я думав, що будній день і людей прийде не багато. Так, напевно, думали всі тисячі людей, які прийшли туда )))) Біля входу йде свій бізнес кава-чай, велосипеди на прокат. Я потім пожалкував, що не взяв на прокат вєла...


Ми прийшли десь після 8. Спочатку була інфа, шо пустять в 9. Ми пішли попити кави.


Делигації з Японії прям пруть. Взагалі іноземців дуже багато. Таке відчуття, що ти десь в Турції в готелі якомусь )))


Мужик з Самооборони дав інструкції, що до чого перед впуском.


Але після цього продовжували не впускати. Почались крики "Відчиніть".

 

Почали вилазити на забор, питати пояснень чого не відкривають, грозились що зроблять другий Майдан бо вже привезли покришки )))


Англія в той час знімає репортаж.


Нарешті ворота відкрили і народ хлинув в середину.


Дорожка вдоль угіддя по якій дуже швидко йде, як потім виявилось, якийсь відомий гольфіст. Спішить на поле для гольфу де Яник гравА це якраз мої нові друзі Саша і Ліля, вони можуть час від часу мількати на фотках )))


І понеслась...В цьому домі корт критий. Ше шось там... туристи вже фотаються )По всій території дуууже багато різних дерев звідусіль. Такий собі ботанічний сад. Напевно, сюди класно прийти весною-літом, коли все зелене.. Думаю тут будуть екскурсії.Знаменита хонка. Будинок, в якому проживав Яник з 2011. В середину нас не пустили, мародьори патамушта але і зовні все ясно шо там не бідно. В неті є фотки з середини.

Це той самий корт тільки вид з іншої сторони.А тут мангальчік такий скромний...

Кажуть ці колони з Греції.А то через віконце фотка шо в середині.

А то просто альтанка.Альатніще )

Скрізь дуже гарно, чисто. Відать боялись всі десь лишній листочок пропустити.Я думав це будинки для прислуги, а виявилось, що вольєри для собак. Да, даПанорамка. Можна клікнути

Все гарно оформленоЯ так зрозумів, що це поливачка з світовими ефектами.Туристи )))А тут живе ховрашка, БурундучокБачиш бурундука? Нє? І я нє, а він є ))Все гарно акуратно закрито на замочки.

Мєня тєрзают смутниє сомнєнія... Яник був Свідком Єгови? Це вони будували рай на землі шолє? На землі, яка проклята і згорить

Не кожен день можна перекусити в Межигір’їВи бачили коли-небудь такі стрункі берези?

А тут по ходу в нього ще були якісь плани щось побудувати....Краєвид.Поле для гольфу. Клік

 

Вид збоку )) Дякую, Ліля, за фотки.  

Свастіка якасьЩе радянські часи. Змушений признатись Фьодрич, я під цим мостіком справив малую нужду. Надіюсь ви не обідетесь на мене? Ну треба було заздалегідь наставити біотуалетів, гроші ж були... а так звиняйте.Кожне дерево гарно оформлено. Щоб не мерзло і шоб гарно було.А це ми нашли на полі для гольфу. Дивно, чиє... невже Яника?

 

А це журналісти з Італії. Ми з Лільою навіть дали інтерв’ю і навіть засвітились в ефірі. 

Сюжет. Мою фамілію правда не правильно написали але я їм прощаю

http://www.tv3.cat/videos/4918931/La-residencia-luxosa-de-Ianukovitx

 

 

А тут тоже щось не добудоване.Вертолітна площадка

Дивно але смітник там звичайний.Вишка. По ній можна орієнтуватися по межигір’ю ))) 

ЦЕ, я так зрозумів, що будинок для гостей.

 

Хтось кинув на розплід )))А тут по ходу гараж з махінами.Я в машинах чайник але кажуть там дуже круті тачки стояли.

Ліля знає всі машини, їх марки )))

Окреме слово треба сказати про охорону. Камери були майже на кожному кроці повз забору. Сотні їх там якшо не тисячі. Манія була у диктатора, щоб бодай ніяка мишка з бомбою не прошмигнула  і пташка не перелетіла )

Отак, по дорозі в їдальню вольєр з страусамиРоздвляючись страусів, в якийсь момент оглянувся, і тут така картина. Ого, кажу, дайте вас клацну ))) Якби в неї інша сторона була викрашена в жовтий — було б дуууже круто.Страуси по ходу всі голодні. Я їх кормив і ковбасою, і сиром, і хлібом... а вони виявляється жруть траву. Тьфу ))Дай пять )))На )))

Та сама їдальня. А шо таке вечеря, хозяін? )))В середині все чисто, ново.ПрачечнаТам нашли книжку яку хтось активно читав. Можливо бачив всі свавілля, які робив Яник і тайком хтів захистити свій дім від такого...

Футбольний стадік за їдальнею.А ви кажете шо не зберігались закони на території... читайте! )))

Вслід за ЯлинковочемДійшли до набережної. Вона гарна, довга і чиста.

А мало лі, хтось вночі на лодці підпливе. Тут його током як шарахне!До повної картини лише пінгвінів не хватає на кригах.Голубятні.

Рибку зловив і поруч якраз всякі мангали, шашличніциІ корабль. Тут розташований хавальний зал. Тут він жрав зі своїми подєльніками. Там все дорого дуже.Виставили на стіл всяку посуду. Бухла там нємєряно.Один стакан стоїть 9 000 грн. Так сказать: продав стакан — злітав в Турцію )))Фазани. Які хочеш Біля 20 видів. І алмазний, і золотий, і королевський і навіть звичайний.Собака звичайна )))Тут або тоже шось недокінчене або якесь поле для коней.Не зрозуміла конструкція. Кажись як полівалка якась.Прикольно, шо багато знаків різних.А це його домік офіційно.

Туди не пускали, бо там ше не все опечатали.Та й кажуть шо там нема нічо такого цікавого. Бо тут він жив до 2011 року. А потім, обустроїв хонку, і перебрався туда. А тут оставив свої пеньки...

Знову тенісний коріткЦЕ якийсь сад, толі яблуні, толі вишні...З садом ше якась оранжерея, зоопарук але туда не пускають тоже. Тільки журналістів.

Адміністрація Межигір’я.Зі своїми швидкими і пожаркою.Оцініть заборчік.З справжніми героями.На вихід без речей ))

Людей дуууже багато. Машин ще більше ) Ну чи навпаки

Потім поїхав на Майдан. Картина абсолютно протилежна. Сльоза навертаються на очі коли бачиш таке. Багато барикад, починаючи від Софіївського собору і вниз.Багато точок для пам’яті.

Буденність.

 А Ліля зустрілась з своїм батьком.

Якраз так вийшло, що в Києві знаходиться хрест, який запустив по світу Павло другий. Не впевнений шо то за хрест, якась свята реліквія, але так співпало, що тепер черга України.Короче, далі без слів. 

   
         
         
         
   

Розробка сайту: Save Memories
www.savememories.com.ua
066 348-88-21 @SaveMemories
© 2005—2019 Олександр Слобода