Олександр Слобода  
   

Олександр Слобода

Ми згадуємо лише пережите

   
       
   
   
   

Карпати 2012

Ще сніг не встиг потанути на наших одежах, як ми Карпат. Фото, відео до вашої уваги.


Ото недавно ми повернулись з Карпат. Церквою виїзжали на щорічний зимовий семінар. Цього року в Карпатах. Майже 4 дні відірвані від цьої суєти волинською ми погрузились в атмосферу карптаських гір і не тільки. Моя камерка GoPro пройшла тест на виживання в сурових умовах. Можете глянути на відео. А для початку пару відібраних фоток.

01. Це був відон з наших вікон і наших дверей. Житловий комплекс "Форест". Там перший раз приймали таку кількусть (шось біля 50) людей. Годували нормально тільки не встигали подавати.

Карпати

Карпати

Карпати


02. В перший же день приїзду я підбив усіх лізти в гори. На самій вершині потім я жалкував бо мій одяг був геть не пристосований для таких походів. В ітозі всі ногі мої були мокрі, спина постійно була відкритою короче вобше. Але ми все таки здолали цю вершину. Навіть побачили Єтті (дивись на відео).

Карпати

 

03. На наступний день ми поїхали в спортивний гірськолижний комплекс "Плай". Там катались на підйомнику )))) Я пожалкував шо не взяв на прокат лижи, хоча один підйом коштував 20 грн.

Карпати

Карпати

 

04. З пастором на одній сідушці. Там один раз катнешся і дупа вся мокра, бо сніг.

Карпати

 

05. Апарат для штучного мєтанія снігу.

Карпати

 

06. Зліва пастор, справа жінка, все як має бути )))

Карпати

 

07. Фільм "Замерзлі" бачили? Ги, а я бачив. Але все обійшлось.

Карпати

 

08. Дикую з "моєю малою". Дивіться відео внизу.

Карпати

 

09. Повернення назад.

Карпати

 

10. То, типу, я не обманюю ) був там.

Карпати

 

11. Комплекс містить все необхідне для відпочинку. Навіть церквушка є. Це для тих, хто на лижах вперше. Зайшов, свічку поставив за здравіє і впєрьод в гори.

Карпати

 

12. Крутится-вертится.

Карпати

Карпати

Карпати

 

13. А на другий день, ми прибули в СПА-центр, в басейн. Прикольно там. 60 грн година басейна (але дорого сауни 4 грн - 1 хв. проте саун там на вибір: і римська, і фінська, і з інфра-червоним світлом, інфра-синім і т.п.) Щоб попасти в середину, спочатку потрібно залишити залог у розмірі 250 грн. А потім тобі на виході віддають здачу. Там є багато всього, і басейни два, і джакузі пару штук. На часік оторватись мона будь здоров.

Карпати

Карпати

Карпати

 

Ну і на завершення відос.


Карпати нас ще узрят.

 

   
         
         
         
   

Розробка сайту: Save Memories
www.savememories.com.ua
066 348-88-21 @SaveMemories
© 2005—2019 Олександр Слобода